Vážení návštěvníci, chceme vás upozornit že, základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou od 1.8.2021 začala používat novou doménu zsvhkralupy.cz. Na tuto doménu jste byli automaticky přesměrováni. Uložte si prosím tyto stránky do svého prohlížeče. Kontaktní emaily jsou prozatím stejné. V případě problémů mě neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

vaclav.dvorak@zsrevolucni.cz

Vloženo: 5.9.2015 | Zobrazeno: 537x |
Naše škola přivítala poprvé své žáky 8.září 1969. Všechno ještě nebylo úplně hotové, tělocvičny se teprve začínaly stavět, ale třídy byly připravené pro první žáky.

Ředitelem školy byl jmenován pan Stanislav Bubeník a zástupcem ředitele pan Václav Rubeš.

Bylo zde otevřeno 13 tříd v 1. - 5. ročníku a 7 tříd v 6. - 9. ročníku.

Pracovalo zde celkem 23 učitelů.

Škola se postupem času modernizovala a vybavovala novým zařízením. Je pravda, že velká část zařízení školy musí sloužit dodnes, ale postupně, jak finanční situace dovolí, je zařízení nahrazováno novým a moderním.

Od 1.ledna 2003 škola vstoupila do právní subjektivity a stala se příspěvkovou organizací. Ředitelkou školy byla jmenována paní Ing. Stanislava Bednářováa zástupcem ředitele paní Mgr.Drahomíra Petříčková.

V roce 2017 byl jmenován ředitelem školy Mgr. Martin Luksík a jeho zástupkyní se stala Mgr. Lucie Čiperová. Počet tříd i žáků postupně narůstá . K září roku 2020 školu navštěvovalo již 516 žáků, kteří byli rozděleni do 20 tříd. Školní družinu tvořilo 5 oddělení s kapacitou 145 dětí.  Celkový počet všech zaměstnanců, kteří zajišťují chod školy, dosáhl počtu 58. A dětí neustále přibývá.........