21.9.2022

V pátek 30.9. proběhne Klub deskových her opět od 12h. Je to z důvodu zkráceného vyučování.

Mgr.Marek Volf

Zápis ze žákovského parlamentu 2022 - 2023

Vloženo: 10.11.2015 | Zobrazeno: 809x

Žákovský parlament ve školním roce 2022-23

V letošním školním roce se bude ŽP scházet 1 x měsíčně ve čtvrtek od 13.45 – 14.30 v učebně IX.A.

Zástupci ŽP se sejdou vždy ve spojovací chodbě.

IV. A - Daniela Brou, Šárka Laurová

IV.B - Gabriela Mosrová, Linda Koukalová

V.A - Maxim Hartl, Izabela Malcová

V.B - Otakar Mareš, Adéla Labíková