21.9.2022

V pátek 30.9. proběhne Klub deskových her opět od 12h. Je to z důvodu zkráceného vyučování.

Mgr.Marek Volf

Důležité informace

Důležitá informace ze ŠD
Děkujeme všem rodičům za kladný přístup k naší družině. Podařilo se nám umístit všechny žadatele.
Losování se tedy nekoná.

Informace školní družiny pro rodiče žáků 1. tříd

Schůzka s rodiči prvňáčků a vedoucí vychovatelky se uskuteční ve čtvrtek 1. 9. 2022 po slavnostním zahájení nového školního roku.

Ve školní jídelně budou rodičům žáků 2. a 3. tříd rozdány přihlášky do školní družiny a podány veškeré informace týkající se provozu družiny.

Informace školní družiny pro rodiče žáků 1. až 3. tříd

Provoz školní družiny začíná od pátku 2. 9. 2022 ráno od 6:00 – 7:45 hod. a odpoledne od 11:40 – 17:00 hodin. Vzhledem k převisu zájmu o školní družinu budou přijati všichni zájemci z 1. a 2. tříd. Pro přijetí zájemců ze 3. tříd bude jediným kritériem los. O termínu losování budeme včas informovart.

Eva Klepetková vedoucí ŠD