Vážení návštěvníci, chceme vás upozornit že, základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou od 1.8.2021 začala používat novou doménu zsvhkralupy.cz. Na tuto doménu jste byli automaticky přesměrováni. Uložte si prosím tyto stránky do svého prohlížeče. Kontaktní emaily jsou prozatím stejné. V případě problémů mě neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

vaclav.dvorak@zsrevolucni.cz

Důležité informace

Informace pro rodiče dojíždějících žáků ze 4. tříd

Do naplnění kapacity školní družiny zbývá 8 volných míst. Tato místa tedy nabízíme přednostně žákům dojíždějícím z okolních obcí. Více informací případným zájemcům poskytne vedoucí školní družiny paní Eva Klepetková.

V Kralupech nad Vltavou dne 6. 9. 2021                                                 Mgr. Martin Luksík

Informace školní družiny pro rodiče žáků 1. tříd

Schůzka s rodiči prvňáčků a vedoucí vychovatelky se uskuteční ve středu 1. 9. 2021 po slavnostním zahájení nového školního roku.

Ve školní jídelně budou rodičům rozdány přihlášky do školní družiny a podány veškeré informace týkající se provozu družiny.

Informace školní družiny pro rodiče žáků 1. až 3. tříd

Provoz školní družiny začíná od čtvrtka 2. 9. 2021 ráno od 6:00 – 7:45 hod. a odpoledne od 11:40 – 17:00 hodin. Žákům 2. až 3. ročníků budou rozdány přihlášky ve středu 1. 9. 2021 třídními učiteli. Vyplněné přihlášky přinesou děti ve čtvrtek 2. 9.2021 a odevzdají je své třídní učitelce.

Eva Klepetková vedoucí ŠD