Informace Tady nic není :-(

Lyžařský výcvikový kurz 2021 - 2022

Informace k odjezdu na LVK

Podle aktuální informace KHS z dnešního dne (pátek 11. 2. 2022) potvrzuji, že se žáci musí před nástupem na kuz prokázat negativním výsledkem PCR testu nebo potvrzením o prodělání nemoci v posledních 30 dnech. Bez tohoto se nemohou kurzu zúčastnit.

V Kralupech nad Vltavou dne 11. 2. 2022

Důležitá informace pro rodič účastníků LVK 2022

Z epidemiologických důvodů jsme byli nuceni zkrátit lyžařský kurz o jeden den, to je do 18.2.

Začínáme tedy v neděli 13.2. Při odjezdu účastníci předloží negativní výsledek PCR testu nebo potvrzení o prodělání nemoci v posledních 30 dnech.

Po ubytování v Herlíkovicích jdeme na oběd a pak hned na svah.

Končíme v pátek 18.2. obědem. Odjezd je naplánován na 13:00 hod a příjezd do Kralup před školu na přibližně 16:00 hod.

Přesný důvod zkrácení kurzu: Pokud by při následném pondělním testování ve škole byl zaznamenán pozitivní záchyt, museli by do karantény všichni účastníci kurzu. Pátečním ukončením kurzu je splněna podmínka posledního kontaktu mezi všemi zúčastněnými delší než dva dny a případná karanténa se na ostatní nevztahuje.

Zkrácení kurzu bude samozřejmě zahrnuto do celkového vyúčtování a bude všem účastníkům vráceno po zaplacení všech nám fakturovaných nákladů.

V Kralupech nad Vltavou dne 31.1. 2022

LVK - seznam věcí 2022 (Velikost: 441.28 kB)

Pokyny pro rodiče – LVK Herlíkovice 13. - 19. 2. 2022 (Velikost: neznámá)

LVK Herlíkovice:  13. – 19.2. 2022

Předběžné přihlášky přijímá vedoucí kurzu Ing. Laurová do pátku 17. 9. 2021

Místo: Herlíkovice

Odjezd: neděle 13.2.2022 od ZŠ V. Havla

Příjezd: sobota  19.2. 2022 k ZŠ V. Havla

Cena:  6 500 Kč (cena zahrnuje kompletní náklady – ubytování, strava – plná penze, permanentka, doprava, příp. lyžařský instruktor)

Vedoucí LVK Ing. Lucie Laurová, kontakt pro další případné dotazy tel: 311284967, 311284944

e-mail: lucie.laurova@zsrevolucni.cz.

V případě většího počtu přihlášených budou stanovena kritéria účasti, která zveřejní ředitel ZŠ.

Prohlašujeme, že máme zájem, aby se naše dítě______________________, žák/yně VII.A, B, C, VIII.A, B, C

zúčastnilo LVK (Herlíkovice, termín 13.2. – 19.2.2022 ), a předběžně ho přihlašujeme.

Mám zájem o      LYŽE       -       SNOWBOARD

V ___________ dne __________                                       podpis rodičů