21.9.2022

V pátek 30.9. proběhne Klub deskových her opět od 12h. Je to z důvodu zkráceného vyučování.

Mgr.Marek Volf

Lyžařský výcvikový kurz 2022 - 2023

LVK Herlíkovice: 5. – 10.2.2023

Místo: Ski areál Herlíkovice

Odjezd: neděle 5.2.2023 od ZŠ V. Havla

Příjezd: pátek 10.2. 2023 k ZŠ V. Havla

Cena: 9 000 Kč (cena zahrnuje kompletní náklady – ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením v hotelu, strava – plná penze, permanentka, doprava, příp. lyžařský instruktor)

Vedoucí LVK Ing. Lucie Laurová, kontakt pro další případné dotazy tel: 311284967, 311284944,

e-mail: lucie.laurova@zsrevolucni.cz.

Platba formou záloh:

1. Záloha - 5 000 Kč splatná do 20.10.2022

2. Doplatek – 4 000 Kč splatná do 15.1 2023

Všichni žáci sedmých ročníků obdrží předběžnou přihlášku 8. září. O vyjádření rodičů a odpověď žádáme do středy 14. září. Neodevzdání předběžné přihlášky zpět bereme jako vyjádření nezájmu o účast na akci.

V Kralupech nad Vltavou dne 8. září 2022

Ing. Lucie Laurová