9.6.2022

Dne 10.9. se nekoná Klub deskových her z důvodu konání ŠvP.

Informace k výsledkům zápisu:

Otevíráme dvě první třídy, pro další nemáme vhodné prostory.
K zápisu do budoucích prvních tříd se registrovalo 92 zájemců.
Vzhledem k tomuto velkému zájmu jsme se rozhodli naplnit kapacitu těchto tříd na maximální možný počet, to je 30 žáků v každé třídě.

Všichni neúspěšní žadatelé obdrží rozhodnutí o nepřijetí doporučeně v nejbližších dnech.

V Kralupech dne 12.4.2022

!!! Důležitá informace k zápisu!!!

Informace k časovému harmonogramu zápisu do budoucích prvních tříd pro školní rok 2022/2023.

Žádáme rodiče, aby dodržovali čas k zápisu tak, jak si ho sami vybrali.

Ti, kteří nevyplnili elektronickou přihlášku, mohou přijít v úterý 5. dubna od 14:00 hod do 17:30 hod a ve středu 6. dubna mezi 14:00 až 17:00 hod.

Pomůcky 2021 - 2022

Požadavky na pomůcky 9. třída (Velikost: 14.42 kB)

Vážení rodiče,

chtěli bychom vás seznámit s funkcí našeho Spolku rodičů ZŠ Václava Havla.

Spolek se snaží spolupracovat se školou a podporovat jiv činnostech, které jsou nad rámec vzdělávacího programu školy.

Z  vašich členských příspěvků přispíváme na dopravu ŠvP,  LV,  na stmelení  kolektivu na adaptační kurzu v 6. třídě,  na výlety tříd ve výši 50 Kč na žáka, na knižní odměny na konci školního roku, na knihy pro prvňáčky,  na odměny při olympiádách, startovné + dopravné při reprezentaci školy, vánoční a velikonoční dílny, na mikulášskou nadílku pro 1. stupeň, na  rozloučení s 9. ročníky  a další projekty po konzultaci s vedením školy: např. Malé maturity,  Edison, keramická pec, papírové ručníky ve třídách atd….

Tímto bychom chtěli oslovit rodiče, kteří by se rádi aktivně zapojili do činnosti spolku a tím pomohli škole v její nelehké práci.

Chybí nám zástupci v těchto třídách: 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 6.C, 7.A, 7.C, 8.A, ale vítáme kohokoliv, kdo by rád zasáhl do dění spolku.

Hledáme touto cestou také rodiče, kteří by vnesli do činnosti spolku nový svěží vítr plný elánu a nových nápadů, ale také rodiče, kteří by převzali vedení spolku, vzhledem k tomu, že nám v říjnu končí  volební  období

V případě, že se nenajdou rodiče, kteří nás nahradí ve vedení Spolku, Spolek ve školním roce 2021/2022 bude nucen ukončit svojí činnost.

Prosíme rodiče, kteří mají zájem, aby nás kontaktovali prostřednictvím e-mailu: spolekrodicu.zsvhavla@seznam.cz nebo facebooku:  Spolek rodičů školy V.Havla Kralupy nad Vltavou nebo se obraťte na svého třídního učitele.

Za spolek rodičů

Předsedkyně - Věra Zavoralová