Školní klub
14.8.2022

Dne 16.2. se nuskuteční školní klub.

Mgr. Marek Volf

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 15. 2. 2024 se v ZŠ V. Havla v Kralupech – Lobečku, ulice Revoluční konají přijímačky nanečisto, ke kterým jste své dítě (děti) přihlásili.

Zde jsou potřebné informace:

1. 1. prezence žáků 13,45 – 14,15 h ve vstupní hale
  2. 2. poplatek 200,- Kč (za jeden test 100,- Kč) hradí žák u prezence – pošlete prosím přesnou částku. Naši kurzisté mají testy zdarma.
  3. 3. časy testů:

matematika: 14,30 – 14,35 administrace

14,35 – 15,45 zkouška matematika

přestávka:15,45 – 15,55

český jazyk:15,55 – 16,00administrace

16,00 – 17,00 zkouška čeština

1. 4. Žáci jiných škol si donesou přezůvky a igelitku či sáček na venkovní obuv. Přezují se ihned po vstupu do budovy ještě před prezencí.
  2. 5. Pomůcky k testům: psací a rýsovací pomůcky, kalkulačka ani tabulky nejsou povoleny.
  3. 6. Zákaz používání mobilů či chytrých hodinek.
  4. 7. Při testování nesmí žák opustit učebnu.
  5. 8. Testový sešit se zadáním nemusí odevzdat, odevzdává pouze záznamový arch s řešením úloh.
  6. 9. Předpokládaný konec přijímaček nanečisto je v 17,00 h.
  7. 10. Výsledky budou našim kurzistům sděleny osobně, ostatním budou zaslány e-mailem.
  8.

Přejeme co nejvíce bodů z obou testů.

V případě dalších dotazů se obraťte na e-mail: jarim@seznam.cz nebo telefon: 737 636 127.

J. Mazourková, D. Binková

Slavnostní ples

Vážení rodiče,

dne 2. března si v KaSS Vltava společně připomeneme 55 let od otevření naší školy. Na tuto akci Vás srdečně zveme. Součástí plesu bude i tombola. Pokud budete mít zájem přispět do tomboly nějakou cenou, budeme velmi rádi. Ceny přijímáme do středy 28. února. Předem děkujeme. Veškerý výtěžek z tomboly bude použit na rozšíření herních prvků na školní zahradě.

Více informací získáte u paní Moniky Kšánové – 311 284 978 nebo na emailu monika.ksanova@zsrevolucni.cz

​​​​​​​​Mgr. Martin Luksík

Stravování v době nemoci žáka

1. Zařízení školního stravování, tedy i školní jídelna, zabezpečuje hmotnou péči pro žáky pouze v době jejich pobytu ve škole.

2. Za pobyt ve škole se považuje i první den neplánované nepřítomnosti žáka ve škole.

3. V první den nepřítomnosti žáka, pokud žák neodebere stravu sám, může stravu odnést v jídlonosiči zákonný zástupce žáka, a to do vlastního čistého jídlonosiče. Ostatní dny se musí strávník odhlásit.

4. Druhý den a další dny nepřítomnosti ve škole nejsou považovány za pobyt žáka ve škole, a proto žák nemá nárok na zvýhodněné stravování. Ani zákonný zástupce žáka nesmí odnést stravu v jídlonosičích.

5. V době nemoci, dovolené apod. strávníkovi v žádném případě nemůže být poskytnuta strava za úplatu v rámci školního stravování. Strávník je povinen neprodleně nahlásit nepřítomnost z výše vedených důvodů vedoucí školní jídelny.

6. Povinností strávníka je respektovat a dodržovat předpisy týkající se školního stravování, odhlašovat a přihlašovat obědy podle stanovených pravidel, aby nedocházelo k neoprávněnému odběru jídel za úplatu určenou pro školní stravování (§ 123 odst. 3 zákona č. 561/2004).

Důležitá informace

Nejaktuálnější informace spojené s podáváním přihlášek na střední školy naleznete na odkazu https://www.prihlaskynastredni.cz/zakladni-skola.html

Oznámení o zdražení obědů od 1.1.2024

Vážení rodiče, v důsledku prudce rostoucích cen potravin, musíme přistoupit k navýšení ceny školních obědů od 1.1.2024 pro všechny věkové kategorie a to následovně:

Věková kategorie (věk, kterého dítě dovrší v daném školním roce) Nová cena oběda

Strávníci 7-10 let 29,-Kč

Strávníci 11-14 let 32,-Kč

Strávníci 15 let a výše 35,-Kč

Chceme i nadále dětem zajistit kvalitní suroviny na přípravu obědů, a proto je navýšení ceny nevyhnutelné.

Navýšení cen je platné od 1.1.2024.

Prosíme o překontrolování a případnou opravu limitu u souhlasu s inkasem od 18.1.2024. Děkujeme za pochopení.

Monika Krejzová

vedoucí školní jídelny