INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ S ÚČINNOSTÍ OD 31. 1. 2022 A 15.2. 2022
28.1.2022

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ S ÚČINNOSTÍ OD 31. 1. 2022 A 15.2. 2022 (Velikost: 164.41 kB)

LVK 2022 - seznam věcí
11.1.2022

LVK - seznam věcí (Velikost: 441.28 kB)

Klub zábavné logiky a deskových her

V letošním školním roce bude Klub probíhat opět pod vedením Mgr. Marka Volfa. Náplní klubu bude opět rozvoj logického a strategického myšlení žáků. Děti budou zábavnou formou rozvíjet logické myšlení, seznamovat se s novými hrami a především se učit, jak smysluplně trávit svůj volný čas.

V případě dotazů pište na tuto adresu: marek.volf@zsrevolucni.cz